SÚŤAŽIACI JAR ◄
Súťaž v účesovej tvorbe - Progresívny účes
študenti: 50 min.
1. Paula Brošková, Stredná odborná škola, Spišská Nová Ves
7.
8.
študenti: 50 min.
1. Paula Brošková, Stredná odborná škola, Spišská Nová Ves
2. Ľubomír Cmar, Stredná odborná škola kaderníctva a vizážistiky, Bratislava
3.
4.
5.
6.7.
8.
9.
10.
11.
11.
12.
13.
13.
14.
15.
7.
8.
7. Natália Javorková, Stredná odborná škola kaderníctva a vizážistiky, Bratislava
8. Diana Muratova - Riga
7.
8.
7.
8.
Súťaž v účesovej tvorbe - Súťažný módny denný účes
dospelí: 35 min.
1. Petra Medňanská, Púchov
2. Maťka Madárová, Sečovská Polianka
7.
8.
15.
7. Eva Kováčová, Stredná odborná škola beauty služieb, Bratislava
8. Barbora Fajmonová, Stredná odborná škola beauty služieb, Bratislava
7.
8.
7. Viktória Jevčičová, Stredná odborná škola, Humenné
8. Alexandra Stanická, Stredná odborná škola beauty služieb, Bratislava
7.
8.
15.
16.
17.
18.
18.
19.
20.
20.
1. Petra Medňanská, Púchov
2. Maťka Madárová, Sečovská Polianka
3.
4.
5.
6.7.
8.
9.
10.
11.
11.
12.
13.
13.
14.
15.
15.
16.
17.
18.
18.
19.
20.
20.
1. Dominika Necpalová, Stredná odborná škola hotelových služieb a obchodu, Banská
Bystrica
Bystrica
2. Kamilla Mészáros, Súkromná stredná odborná škola s VJM, Dunajská Streda
3. Zsuzsanna Ravaszová, Súkromná stredná odborná škola s VJM, Dunajská Streda
4. Karolína Garajová, Stredná odborná škola kaderníctva a vizážistiky, Bratislava
5. Kristína Deaková, Stredná odborná škola kaderníctva a vizážistiky, Bratislava
6. Miriam Vitkovičová, Stredná odborná škola, Humenné7. Natália Javorková, Stredná odborná škola kaderníctva a vizážistiky, Bratislava
8. Diana Muratova - Riga
9.
10.
11.
11.
12.
13.
13.
14.
15.
15.
16.
17.
18.
18.
19.
20.
20.
1. Ernest Bagin, Svätý Peter
2. Petra Medňanská, Púchov
3. Maťka Madárová, Sečovská Polianka
4.
5.
6. 7.
8.
9.
10.
11.
11.
12.
13.
13.
14.
15.
15.
16.
17.
18.
18.
19.
20.
20.
1. Dominika Hlaváčová, Stredná odborná škola, Spišská Nová Ves
2. Rebeka Hrušková, Spojená škola, Žilina - Bytčica
3. Daniela Hyková, Stredná odborná škola beauty služieb, Bratislava
4. Sandra Speváková, Stredná odborná škola beauty služieb, Bratislava
5. Dominika Babinová, Stredná odborná škola chovu koní a služieb, Šaľa
6.7.
8.
9.
10.
11.
11.
12.
13.
13.
14.
15.
15.
16.
17.
18.
18.
19.
20.
20.
Súťaž v účesovej tvorbe - Súťažný módny denný účes
dospelí: 35 min.
1. Petra Medňanská, Púchov
2. Maťka Madárová, Sečovská Polianka
3.
4.
5.
6.7.
8.
9.
10.
11.
11.
12.
13.
14.13.
15.
16.
17.
18.
18.
19.
20.
20.
1. Monika Gurčíková, Stredná odborná škola, Spišská Nová Ves
2. Klaudia Takáčová, Stredná odborná škola služieb, Prešov
3. Natália Priehradníková, Spojená škola, Banská Bystrica
4. Veronika Ščipáková, Stredná odborná škola kaderníctva a vizážistiky, Bratislava
5. Kitti Juhosová, Stredná odborná škola kaderníctva a vizážistiky, Bratislava
6. Nikola Gažová, Spojená škola, Žilina - Bytčica7. Eva Kováčová, Stredná odborná škola beauty služieb, Bratislava
8. Barbora Fajmonová, Stredná odborná škola beauty služieb, Bratislava
9. Dorota Majeríková, Stredná odborná škola obchodu a služieb, Púchov
10. Nikola Muchová, Stredná odborná škola obchodu a služieb, Púchov
11. Erika Lili Györgyövá, Stredná odborná škola obchodu a služieb - Kereskedelmi és
Szolgáltatóipari Szakközépiskola, Komárno
11. Erika Lili Györgyövá, Stredná odborná škola obchodu a služieb - Kereskedelmi és
Szolgáltatóipari Szakközépiskola, Komárno
12. Simona Moravčíková, Stredná odborná škola beauty služieb, Bratislava
13.
13.
14.
15.
20. 15.
16.
17.
18.
18.
19.
1. Zuzana Mrišová, Lučenec
2. Laura Szabó, Váhovce
3. Bernadett Halašiová, Nové Zámky
4. Bc. Michaela Debnárová, Detva
5. Tímea Kováčová, Podhorany
6. 7.
8.
9.
10.
11.
11.
12.
13.
13.
14.
15.
15.
16.
17.
18.
18.
19.
20.
20.
1. Petra Veličková, Stredná odborná škola, Spišská Nová Ves
2. Viktória Olleová, Stredná odborná škola kaderníctva a vizážistiky, Bratislava
3. Viktória Vadovičová, Stredná odborná škola kaderníctva a vizážistiky, Bratislava
4. Roberta Bošmanská, Stredná odborná škola kaderníctva a vizážistiky, Bratislava
5. Eva Kováčová, Stredná odborná škola beauty služieb, Bratislava
6. Barbora Fajmonová, Stredná odborná škola beauty služieb, Bratislava7. Viktória Jevčičová, Stredná odborná škola, Humenné
8. Alexandra Stanická, Stredná odborná škola beauty služieb, Bratislava
9. Martina Valkovičová, Stredná odborná škola beauty služieb, Bratislava
10. Anta Kuznecova - Riga
11.
11.
12.
13.
13.
14.
15.
20. 15.
16.
17.
18.
18.
19.
1. Bc. Michaela Debnárová, Detva
2. Barbora Buzášiová, Bratislava
3. Tamás Csóka, Svätý Peter
4. Lucia Gábrišová, Stredná odborná škola kaderníctva a vizážistiky, Bratislava
5.
6. 7.
8.
9.
10.
11.
11.
12.
13.
13.
14.
15.
15.
16.
17.
18.
18.
19.
20.
20.
Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára